Kovo 11-osios gimnazijos stadionas
Kaunas Ketvirtadienis
Pirmas divizionas Grįžti į lygos puslapį
Kaunas organizuoja 5 žaidėjų lygą ir tau įdomūs rezultatai? Atėjai ten, kur ir reikėjo! Premier League čia vyksta jau 14 savaites, United Africa FC kol kas pirmauja, o Domeikava yra antroje vietoje.

Ar nori suburti savo komandą ir prisijungti prie lygos? Naudokis paieška ir surask artimiausią lygą prie savo namų...
05 Geg 2022 Rungtynių informacija
Namai Rezultatas Išvyka
Lithuania Domeikava
3 - 1
Lithuania Daviva
Lithuania Dainava
2 - 1
Lithuania Salgoaker FC
Lithuania FK SILAINIAI
0 - 3
Nigeria United Africa FC
Lithuania Sekmadienis 6 - 4 Lithuania Kamuolys apvalus
12 Geg 2022 Rungtynių informacija
Namai Rezultatas Išvyka
Lithuania Daviva
0 - 5
Lithuania Salgoaker FC
Nigeria United Africa FC
5 - 2
Lithuania Sekmadienis
Lithuania Kamuolys apvalus 0 - 5 Lithuania Dainava
Lithuania Domeikava
5 - 1
Lithuania FK SILAINIAI
19 Geg 2022 Rungtynių informacija
Namai Rezultatas Išvyka
Lithuania FK SILAINIAI
3 - 5
Lithuania Daviva
Lithuania Dainava
3 - 4
Nigeria United Africa FC
Lithuania Sekmadienis
3 - 5
Lithuania Domeikava
Lithuania Salgoaker FC 4 - 3 Lithuania Kamuolys apvalus
26 Geg 2022 Rungtynių informacija
Namai Rezultatas Išvyka
Lithuania Daviva 0 - 3 Lithuania Kamuolys apvalus
Lithuania Domeikava
8 - 1
Lithuania Dainava
Nigeria United Africa FC 1 - 0 Lithuania Salgoaker FC
Lithuania FK SILAINIAI
0 - 5
Lithuania Sekmadienis
02 Bir 2022 Rungtynių informacija
Namai Rezultatas Išvyka
Lithuania Sekmadienis
3 - 0
Lithuania Daviva
Lithuania Salgoaker FC
4 - 2
Lithuania Domeikava
Lithuania Dainava
3 - 0
Lithuania FK SILAINIAI
Lithuania Kamuolys apvalus
0 - 4
Nigeria United Africa FC
09 Bir 2022 Rungtynių informacija
Namai Rezultatas Išvyka
Lithuania Daviva
0 - 3
Nigeria United Africa FC
Lithuania FK SILAINIAI
0 - 3
Lithuania Salgoaker FC
Lithuania Domeikava
4 - 2
Lithuania Kamuolys apvalus
Lithuania Sekmadienis
4 - 2
Lithuania Dainava
16 Bir 2022 Rungtynių informacija
Namai Rezultatas Išvyka
Lithuania Salgoaker FC 6 - 7 Lithuania Sekmadienis
Lithuania Kamuolys apvalus 3 - 0 Lithuania FK SILAINIAI
Lithuania Dainava 3 - 0 Lithuania Daviva
Nigeria United Africa FC
4 - 3
Lithuania Domeikava
30 Bir 2022 Rungtynių informacija
Namai Rezultatas Išvyka
Lithuania Salgoaker FC 19:05 k/o Lithuania Daviva
Lithuania Sekmadienis 19:05 k/o Nigeria United Africa FC
Lithuania Dainava 19:55 k/o Lithuania Kamuolys apvalus
Lithuania FK SILAINIAI 19:55 k/o Lithuania Domeikava
07 Lie 2022 Rungtynių informacija
Namai Rezultatas Išvyka
Lithuania Daviva 0 - 0 Lithuania FK SILAINIAI
Nigeria United Africa FC
5 - 0
Lithuania Dainava
Lithuania Domeikava
5 - 0
Lithuania Sekmadienis
Lithuania Kamuolys apvalus 7 - 2 Lithuania Salgoaker FC
14 Lie 2022 Rungtynių informacija
Namai Rezultatas Išvyka
Lithuania Kamuolys apvalus
3 - 0
Lithuania Daviva
Lithuania Dainava 4 - 12 Lithuania Domeikava
Lithuania Salgoaker FC 1 - 9 Nigeria United Africa FC
Lithuania Sekmadienis
5 - 0
Lithuania FK SILAINIAI
21 Lie 2022 Rungtynių informacija
Namai Rezultatas Išvyka
Lithuania Daviva 19:05 k/o Lithuania Sekmadienis
Lithuania Domeikava 19:05 k/o Lithuania Salgoaker FC
Lithuania FK SILAINIAI 19:55 k/o Lithuania Dainava
Nigeria United Africa FC 19:55 k/o Lithuania Kamuolys apvalus
28 Lie 2022 Rungtynių informacija
Namai Rezultatas Išvyka
Nigeria United Africa FC 19:05 k/o Lithuania Daviva
Lithuania Salgoaker FC 19:05 k/o Lithuania FK SILAINIAI
Lithuania Kamuolys apvalus 19:55 k/o Lithuania Domeikava
Lithuania Dainava 19:55 k/o Lithuania Sekmadienis
04 Rgp 2022 Rungtynių informacija
Namai Rezultatas Išvyka
Lithuania Daviva 19:05 k/o Lithuania Dainava
Lithuania FK SILAINIAI 19:05 k/o Lithuania Kamuolys apvalus
Lithuania Sekmadienis 19:55 k/o Lithuania Salgoaker FC
Lithuania Domeikava 19:55 k/o Nigeria United Africa FC
11 Rgp 2022 Rungtynių informacija
Namai Rezultatas Išvyka
Lithuania Daviva 19:05 k/o Lithuania Domeikava
Lithuania Kamuolys apvalus 19:05 k/o Lithuania Sekmadienis
Nigeria United Africa FC 19:55 k/o Lithuania FK SILAINIAI
Lithuania Salgoaker FC 19:55 k/o Lithuania Dainava