Leisure Leagues D.U.K.

Bendriniai D.U.K.

Ar man, kaip naujai komandai, reikia kokios nors informacijos prieš pradedant savo lygą?
Šiame vaizdo įraše pateikiama visa informacija, kurią turite žinoti kaip nauja komanda, žaidžianti laisvalaikio lygose:

Ką daryti, jei turiu skundą dėl savo lygos?
Į skundus žiūrime labai rimtai. Norėdami pateikti skundą, rašykite generaliniam direktoriui adresu, kuris yra kontaktų puslapyje. Jūs taip pat gausite asmeninį atsakymą iš vyresniojo vadovo, jei turėsite ką nors, kuo esate nepatenkinti.
Ką daryti, jei planuojame žaisti taškų varžybas rungtynėse?
Taškų rungtynės arba vieta lygoje paprastai įvyksta, kai turime pašalinti komandą, dažniausiai todėl, kad jie gali būti prastai drausminami. Šiuo atveju, kol laukiame naujos komandos prisijungimo prie šios erdvės, turėsite pasirodyti ir žaisti priešininkus, kuriuos mes pasirūpinsime jums. Prie šviestuvų turėtumėte pasirodyti įprastu laiku. Jei pasirodysite ir sužaisite taškų rungtynes, gausite 5-0 pergalę. Jei neatvyksite į rungtynes, turėsite pralaimėjimą 5: 0 prieš savo komandą. Kitą savaitę už tą žaidimą turėsite sumokėti rungtynių mokestį, t. Y. Du rungtynių mokesčius.
Ką daryti, jei negalime įvykdyti susitikimo, nes atostogaujame?
Liepos ir rugsėjo mėnesiais vertiname, kad daugelis komandų atostogauja. Remdamiesi tuo, jei pranešate mums prieš savaitę, mes paprastai galime jums padėti. Į kiekvieną aplinkybę žiūrime individualiai. Jei atšauksite rungtynes ​​dėl kitų priežasčių, turėsite sumokėti visą rungtynių mokestį ir taip pat prarasite atšauktą žaidimą. Jūs taip pat galite būti pašalintas iš lygos. Visada geriau kreiptis į mūsų biurą ir pasikalbėti su savo lygos vadovu, jei kyla problemų vykdant susitikimą.
Kaip užregistruoti savo komandą lygai?
Jei norite užsiregistruoti vienoje iš mūsų lygų, tai tikrai greitas ir paprastas procesas. Tiesiog pažiūrėkite žemiau esantį trumpą vaizdo įrašą, kuriame pasakojama viskas, ką reikia žinoti:


Jei neturime viso mačo mokesčio, ar galime žaisti ir sumokėti kitą savaitę?
Ne. Teisėjas nepradės jūsų rungtynių, nebent sumokėsite visą rungtynių mokestį.
Ką daryti, jei laisvalaikio lygos atšaukia jūsų rungtynes, pavyzdžiui, dėl oro sąlygų?
Jei neturite žaidimo, kai planuojate žaisti savo susitikimus, vienas iš mūsų vadybininkų visada jums paskambins ir paaiškins, kokia yra jūsų pozicija.
Jei vieną savaitę negausime žaidimo, kas nutiks?
Tai atsitinka retai, bet jei taip atsitiks, jūsų srities vadovas paskambins jums kitą dieną po lygos ir paaiškins poziciją kartu su atsiprašymu.
Kaip susikurti žaidėjo kortelę?
Jei norite laimėti MVP apdovanojimą žaisdami vienoje iš mūsų lygų, turite būti užregistravę individualią žaidėjo kortelę. Viskas, ką jums reikia padaryti, kad ją nustatytumėte, yra sekti šį paprastą vaizdo įrašą:

Kur galiu pamatyti visas taisykles ir nuostatas?
Šiame naudingame vaizdo įraše rasite visas mūsų taisykles ir nuostatas

Ar leidžiate moterims ir mišrioms komandoms?
Taip, žinoma. Moterų komandos ir mišrios komandos yra laukiamos visose mūsų lygose ir daugelis jau žaidžia su mumis
Ar ne visi lygos teikėjai yra vienodi?
Trumpas atsakymas į tai yra ne. Mes labai didžiuojamės organizaciniais skirtumais, kurie daro mus rinkos lyderiais. Nesvarbu, ar tai būtų disciplina, ar rinktinės komandos, ar tinkamai pažymėtos aikštės. Mes tai darome, kad jums būtų geriau. Tačiau ne tik mūsų žodžiu. Peržiūrėkite Laisvalaikio lygų patirtį

Apie laisvalaikio lygas

Ar lygos yra patalpose ar lauke?
Beveik visos mūsų lygos yra 5 ar 6 lygos ir žaidžiamos daugiausia lauke visiškai naujose bet kokio oro vietose. Tačiau mes taip pat rengiame aukštos kokybės uždarų patalpų lygas.
Ar yra įėjimo mokestis ir kiek kainuoja žaidimai?
Daugelyje lygų yra įėjimo mokestis, tačiau kai kurioms siūlome mažesnę kainą arba kai kuriais atvejais tai pasiūlysime nemokamai. Rungtynių kaina kiekvieną savaitę paprastai svyruoja nuo maždaug 18–34 svarų visai komandai, kurią galima sumokėti internetu arba rungtynių nakties vadovui lygoje prieš jūsų žaidimą kiekvieną savaitę.
Ar lygos yra susijusios?
Laisvalaikio lygos yra susijusios su JK „Socca“ ir Tarptautine Socca federacija, kuri yra mažo futbolo valdymo institucija.
Kiek trunka sezonas?
Tai priklauso nuo to, kiek komandų yra kiekviename divizione, tačiau paprastai sezonas trunka apie 14 savaičių. Mes vykdome nuolatinius sezonus, o tai reiškia, kad pasibaigus dabartiniam lygos sezonui, kitą savaitę prasidės naujas sezonas.
Kiek komandų yra kiekviename divizione?
Paprastai kiekviename divizione yra 6-12 komandų. Tačiau ankstyvosiose lygose tai gali šiek tiek skirtis.
Ar bus paaukštinimas ir iškritimas?
Taip, dvi komandos yra paaukštintos ir iškritusios. Tačiau jei komanda laimėjo/pralaimėjo divizioną dideliu skirtumu, pasiliekame teisę tą komandą įvertinti iš naujo.
Kiek žaidėjų galima naudoti viename žaidime?
8 žaidėjai gali būti naudojami 5 žaidimuose (5+3 abonentai) 9 žaidėjai gali būti naudojami šešių žaidimuose (6+3 abonentai)
Ar galime sezone naudoti daugiau nei 8/9 žaidėjų?
Dėl mūsų unikalios „flexi-squad“ sistemos galite naudoti bet kokį žaidėjų kiekį. Išsamesnės informacijos ieškokite visose taisyklėse.
Ar galime pasirinkti žaidimo pradžios laiką?
Visos komandos žaidžia atrankos varžybas lygoje. Tačiau, jei turite konkrečių pageidavimų, sezono pradžioje praneškite apie tai savo lygos vadovui ir mes padarysime viską, ką galime.
Kiek laiko trunka žaidimai?
Kiekvienas žaidimas žaidžiamas 30 ar 40 minučių lizde, priklausomai nuo lygos, kurioje žaidžiate. Ir truks 26 arba 36 minutes.
Kas atsitiks, jei mūsų opozicija nepasirodys?
Tai labai reta, bet jei taip atsitiks, rungtynių nakties vadovas ar teisėjas suorganizuos jums draugišką žaidimą.
Kas atsitiks, jei komanda iškris iš lygos?
Tai atsitinka retai, bet jei taip atsitiks, mes juos visada pakeisime. Jei to padaryti nepavyks, bus surengtas taškų mačas (draugiškas), jūsų komanda automatiškai laimės šį žaidimą 5-0. Atminkite, kad už visas taškų rungtynes ​​reikia sumokėti pilnai.
Kas atsitiks, jei mūsų komanda negalės įvykdyti rungtynių?
Jei norite atšaukti bet kokias varžybas, kurių jūsų komanda negali įvykdyti, turite pranešti apie 7 dienų atšaukimo pranešimą, jei ne, jūsų komanda, deja, ima savo rungtynių mokestį už atšaukimą, o jūs taip pat pralaimite žaidimą 5-0.
Kas atsitiks, jei mano komandai reikės palikti lygą?
Komandos, norinčios išeiti iš lygos, turi apie tai pranešti prieš 14 dienų ir pratęsti dviejų savaičių įspėjimo laikotarpį.
Ar tiekiate rungtynių kamuoliuką?
Taip, mes tiekiame visą reikalingą įrangą. Visoms savo lygoms naudojame profesionalios kokybės kamuoliukus.
Ar tiekiate teisėją?
Taip, mes tiekiame visiškai kvalifikuotą pareigūną visoms rungtynėms.
Ar mums reikia atitinkančių marškinių?
Visos komandos turi dėvėti atitinkamas spalvas. Tai gali būti jūsų komplektas arba tos pačios spalvos marškiniai, mūsų teisėjas, jei reikia, suteiks jums seilinukus.
Ar blauzdos pagalvėlės yra privalomos?
Ne, bet patartina, visi žaidėjai žaidžia savo rizika.
Man sunku sukurti savo komandą ir žaidėjo kortelę
Mes visada pasiruošę padėti telefonu, el. Paštu ar socialinėje žiniasklaidoje, tačiau mūsų vartotojo vadovų vaizdo įrašai, kurie gali būti būti gera vieta pradėti:
Kokio tipo avalynę galima dėvėti?
Kadangi yra daugybė skirtingų pikio tipų, pradedant nuo vandens pagrindo ir baigiant 5G astro. Tai daro kiekvieną vietą unikalią ir skiriasi tuo, kas leidžiama ar neleidžiama. Savo vietoje priimtiną avalynę galite peržiūrėti peržiūrėję atitinkamą lygos puslapį.